Визиты и информация
Newsletter of the Parliament of the Republic of Moldova
 
Newsletter of the Parliament of the Republic of Moldova
Аккредитация журналистов в парламенте



 

Европейский обозреватель

Integritatea este Libertate

Парламентаризм в Республике Молдова
Государственные власти и учреждения
Общественная информация
 
Обращения граждан
Структура > Депутаты
Депутаты
Химич Игорь

Химич Игорь

Депутат


Политическое образование: Партия ШОР
Постоянная комисия: Комиссия по социальной защите, здравоохранению и семье
Activitate parlamentara RU

Проекты законодательных инициатив [Смотреть все]

Наименование проекта Дата регистрации Номер регистрации Стадия
Proiectul de lege pentru modificarea Codului transportului feroviar nr.309/2003 (art.5) 23.04.2021 139 Examination ru
Proiectul de lege pentru modificarea Legii fondurilor asigurării obligatorii de asistență medicală pe anul 2021 nr.256/2020 (art.1, anexa nr.1, anexa nr.1.1, ș.a.) 20.04.2021 117 Examination ru
Proiectul de lege privind renunțarea la schimbarea sezonieră a orei 08.04.2021 101 Examination ru
Proiectul de lege pentru modificarea Legii nr.1456 din 25 mai 1993 cu privire la activitatea farmaceutică (art.203) 31.03.2021 98 Examination ru
Proiectul de lege pentru modificarea și completarea Legii nr.1456 din 25 mai 1993 cu privire la activitatea farmaceutică (art.18) 15.03.2021 70 Examination ru
Declaratii de avere RU:

 

Curriculum Vitae RU:

 

Контактные данные:

 

Заявления
Discursul Președintelui Parlamentului Igor Grosu, la încheierea sesiunii de toamnă a Parlamentului de Legislatura a XI-a
Discursul Președintelui Parlamentului Igor Grosu, la încheierea sesiunii de toamnă a Parlamentului de Legislatura a XI-a
Календарь
Принятые законодательные акты
 
   Разработка веб-страницы Парламента Республики Молдова была проведена благодаря «Программе поддержки демократии», финансируемой Европейским Союзом и осуществляемой Советом Европы